Szanowni Mieszkańcy,

Biuro Celowego Związku Gmin ,,Eko-Logiczni’’ wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom informuje, że z dniem 1 kwietnia 2022 roku uruchomiła aplikację ‘’e-Należności’’. Aplikacja ta umożliwia przeglądanie stanu rozliczeń z Biurem Związku. Za pomocą aplikacji możecie Państwo również zapoznać się z danymi będącymi podstawą naliczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Ponadto za pośrednictwem serwisu możliwe jest dokonywania opłat z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi.

Podgląd widoku aplikacji ze strony enaleznosci.czgekologiczni.pl umożliwiającej elektroniczne rozliczenia z Biurem Celowego Związku Gmin "Eko-Logiczni"

W celu dokonania wpłaty należy zaznaczyć raty, za które chcecie Państwo zapłacić i wybrać z listy odpowiedni bank. Logowanie do serwisu jest możliwe w dwojaki sposób, tj. za pomocą loginu i hasła bądź za pomocą  platformy ePUAP, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo dostępu do danych i zapewnia identyfikację osób logujących się do serwisu. Profil Zaufany można założyć tradycyjnie - udając się do punktu potwierdzenia tożsamości, bądź za pośrednictwem bankowości internetowej - logując się na swoje konto w banku i wypełniając krótki formularz.

Podgląd widoku aplikacji ze strony enaleznosci.czgekologiczni.pl umożliwiającej elektroniczne rozliczenia z Biurem Celowego Związku Gmin "Eko-Logiczni"

Zachęcamy Państwa do korzystania z aplikacji „eNależności”, która jest nowoczesnym, bezpiecznych i dogodnym sposobem opłacania opłat za odpady, bez wychodzenia z domu.

Z aplikacji e-Należności można skorzystać uruchamiając stronę:

https://enaleznosci.czgekologiczni.pl/

Poniżej zamieszczamy instrukcję użytkownika oraz film instruktażowy. 

pdfInstrukcja użytkownika enaleznosci

 Krótki film instruktażowy.